Kalite Politikası

1989'dan beri iplik üretim çalışmalarını yürüten firmamız, kaliteli üretim doğrultusunda kurumsal kültürünü oluşturmuştur. Çünkü kalite; kurumun aynasıdır. Bütün çalışmalarımızda kaliteyi ilke edinerek yıllar içerisinde kendini kanıtlayan Narteks, bundan sonra da kalite bazlı ürünler üreterek marka ismine ve yılların verdiği tecrübeye yakışır faaliyetler içerisinde bulunmaya devam etmektedir.

1. Güvenirlik : Narteks firması olarak güvenirlik temel kalite politikalarımızdan biri olup faaliyetlerin her aşamasında yer almaktadır. Karşılıklı güven ortamı oluşturarak çalışmalarımızın başarısını arttırmaktayız.

2. Kalite anlayışı : Yıllardır sektörde lider konumda kalmamızda en büyük etken kaliteden asla taviz vermememizdir. Sizlerin hak etmiş olduğunuz hizmeti sizlere sunmaktan vazgeçmeyeceğiz.

3. Müşteri memnuniyeti : Bugüne kadar yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini doğrultusunda hareket ederek, müşterilerimizin de takdiri sayesinde kalite odaklı çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

4. Yüksek teknoloji : Daha kaliteli ve seri hizmet sunmak için makine parkurumuzu yenileyerek teknolojiye verdiğimiz öneme vurgu yapıyor ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
Kalite Politikası
markalize